Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Vítejte na stránkách Circus! Dance Studia Nový Jičín.

Pole Princess

Logo Pole Princess

Naše studio zakladatelem a jediným pořadatelem Pole Princess Czech Republic – nejstarší a největší české soutěže v akrobacii na tyčích, šále a kruhu v České republice. Více na samostatné stránce o soutěži. (https://www.facebook.com/PolePrincessCZ)

Rádi bychom Vás pozvali na již 6.ročník soutěže Pole Princess.

Pole Princess je první celorepubliková pole dance soutěž zaměřená přímo na děti od 5 do 18 let. Jejím pořadatelem je Circus! Dance Studio Nový Jičín, které jako vůbec první studio v České republice začalo vyučovat pole dance pro děti v pravidelných kurzech, a proto se tak rozhodlo být i první v uspořádání dětské soutěže v tomto krásném sportu.
Díky dvěma kategoriím se můžou účastnit jak začátečníci, tak i pokročilé děti. Navíc budou děti rozčleněny i věkově tak, aby soutěžily v adekvátní kategorii svému věku, mohou soutěžit v kategorii doubles a chlapci. Od roku 2019 se mohou zúčastnit kategorie Aerial Silks – mladší a starší. Novinkou pro ročník 2020 je přidání divize Aerial Hoop – mladší a starší, zahraniční porotci a mnoho dalších překvapení.

Soutěž se bude konat 10. – 11. 6 2023 v Kulturním domě Kopřivnice.

Na všechna tři vítězná místa v každé z kategorií opět čekají kouzelné, ručně vyráběné, korunky. Vítězky každé kategorie se budou moci pyšnit titulem Pole Princess 2023. Každá finalistka obdrží krásné dárečky a soutěžící na prvních třech místech navíc i další dárky včetně tréninkového oblečení na pole dance, poukázky na kostýmy na míru a další doplňky. Ve speciálních cenách jesme rozdávali tyče x-pole, kruhy a pravé kamínky k zasazení do šperků, vítězky kategorie Aerial Silks dostaly akrobatické šály.

Přihlášky, prosím, zasílejte přes webový formulář zde

Odkaz na poslání hudby zde

Adresa konání soutěže: Obránců Míru 368, 742 21 Kopřivnice

Termíny:
Nejpozdější odevzdání přihlášek, uhrazení startovného, Souhlasu rodičů: 26.3.2023
Nejpozdější odevzdání hudby soutěžícího: 18.5.2023
Pole Princess 2023: 10.-11.6.2023
Oficiální výsledky: 15.6.2023
Slovní hodnocení bude poskytováno od 29.6.2023

 

Organizátor soutěže:
Circus! Dance Studio, z.s. ve spolupráci s Kulturním domem Kopřivnice

Kontakt:
info@poledancestudio.cz
Lenka Betušová tel.: 724 590 996
Mgr. Eva Glogarová, tel.: 732 269 453