Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Vítejte na stránkách Circus! Dance Studia Nový Jičín.

Kurzy

Pole dance

Pole dance pro děti

Lekce pole dance přizpůsobená dětem.

Pole fitness

Aerobní a posilovací cvičení za pomocí tyče. Procvičí se celé tělo se zaměřením na hluboký stabilizační systém, zlepšení tělesné kondice a získání funkční síly. Skvělý doplněk k pole dance i k jiným sportům.

Pole spinning

Akrobatické triky a kombinace za pomocí rotační tyče.

Pole choreography

Výuka krátké taneční choreografie na hudbu za pomocí tyče. Učí se hlavně floorwork a propojování jednodušších tanečních kombinací na tyči.

Aerial hoop

Aerial Hoop neboli závěsný kruh je tak trochu uměním, sportem, tancem, akrobacií a zábavou dohromady. Vyzkoušíte si tento sexy sport a nebudete chtít přestat. Lekce jsou určeny pro naprosté nováčky. Na začátku se rozcvičíme choreografií na zemi, zaposilujeme, protáhneme a poté se budeme učit prvky v kruhu.

Aerial silks

Aerial silk neboli závěsná akrobacie na šálách je kombinací sportu i tance. Jedná se o novocirkusový umělecký tanec jednoho nebo více tanečníků, ve kterém se kombinují flexibilní i silové prvky na šálách. Účelem tohoto pohybu je mimo jiné posílit střed a horní polovinu těla. Naučíte se rozmanité techniky lezení, pohyby na šále, základní prvky na uzlu, zámky na nohy, šplh, základní figury a choreografie. Součástí lekce je také posilování a protahování. Po získání potřebné síly se naučíte kombinace a prvky ve výšce.

AY Fly training®

AY Fly Training® je kardiovaskulární cvičení s jednoduchým průběhem, vzrušující pro mozek i tělo. Efektivně zapojuje všechny svalové skupiny. Umožňuje pohyb v 3D prostoru v neuvěřitelných pozicích a tvarech, ve stavu beztíže, pomocí speciální houpací sítě – vyrobené z tkaniny, která je testována na nosnost až 500 kg a pomocí speciální vysoce kvalitní konstrukce a spojovacího materiálu ukotvena ke stropu. Více na stránkách www.mb-fly.com.

Flexi

Flexi

Flexi strečink je speciální způsob pomalé pohybové aktivity, jež slouží k protahování svalů (stretch = natáhnout, natahovat). Zároveň zvětšuje kloubní pohyblivost a slouží též k odstraňování jak svalového, tak psychického napětí. Úkolem strečinku je optimálně protáhnout svaly a rozvíjet kloubní pohyblivost bez vedlejších nepříznivých účinků, snížit svalové napětí po pohybové činnosti a udržet svaly v pružnosti.

Stuha

Gymnastika se stuhou

Cvičení pro děti ve stylu gymnastiky a baletu s využitím gymnastické stuhy. S sebou si připravte určitě něco pohodlného na cvičení a samozřejmě nezapomeňte něco na pití, protože pitný režim je velice důležitý.

CENÍK VSTUPŮ A PERMANENTEK

PERMANENTKY:

Jednorázový vstup pro dospělé: 180 Kč
Jednorázový vstup pro děti do 18 let: 160 Kč
Permanentka pro dospělé (12 lekcí) 1600 Kč
Permanentka pro děti do 18 let (12 lekcí) 1300 Kč.
Permanentka slouží na jednotlivé hodiny a je volně přenosná mezi typy lekcí, tj. dospělí mohou chodit libovolně na všechny hodiny dospělých, děti pak libovolně na hodiny dětí. Na všechny tyto lekce je nutná rezervace zde: http://registrace.poledancestudio.cz
Veškeré zameškané a řádně omluvené hodiny lze nahrazovat jen dle rezervačního systému v rámci ostatních probíhajících kurzů pouze v daném období. Nedostavení se na hodinu bez odhlášení se v rezervačním systému bude bez možné náhrady.
Ceny dalších permanentek na 6, 9, 18 a 24 vstupů k náhledu v rezervačním systému.

UZAVŘENÉ KURZY:

Ceny uzavřených kurzů se liší dle typu kurzu, pro další informace o nich pište na info@poledancestudio.cz.
Výhodou uzavřeného kurzu je, že se nahlásíte na začátku kurzu na náš email, máte po dobu trvání kurzu jisté své místo v dané skupince a nemusíte se již hlásit přes rezervační systém. Náhrady jsou možné pouze po domluvě, a to pouze v daném kurzu nebo v námi vypsaných náhradních termínech.

WORKSHOPY:

1.5 hodinový : 300 Kč nebo dle informací u daného workshopu.

SOUKROMÉ LEKCE:
Jejich obsah je dle domluvy.
Cena soukromých lekcí:
1 osoba – 500 Kč celkem
2 osoby – 800 Kč celkem
3 osoby – 1 000 Kč celkem
4 osoby – 1 200 Kč celkem
5 osob – 1 500 Kč celkem
nad 5 osob – individuální domluva.
Realizaci soukromých hodin je nutné si dohodnout předem. Neváhejte nás kontaktovat, rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům.

VYSTOUPENÍ:

Vystupujeme již více jak 10 let a jsme opravdoví profesionálové, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme širokou nabídku – pole dance, pole dance doubles, pole dance kids (pouze na dětských akcích), aerial hoop, aerial silks, lyrapole, pole silks, aerial moon, trapéze, aerial belt a jiné.
Cena za nejčastější vystoupení je 8000 – 9000 Kč (3 písně v jednom bloku) plus cesta tam a zpět z Nového Jičína 6 Kč/km.

O termínech dalších akcí a workshopů se kontaktuje na tel: +420 732 269 453 nebo emailu.
Sledujte nás a využijte naši informační síť i na našem facebooku https://www.facebook.com/DanceStudioCircus/