logo

Akce

podzimní SEMESTR 2.9.2019 zahájení rezervace, výuka 5.9.2019-27.11.2019, 12 týdnů

Nově nás najdete s pole dance pro děti i dospělé v Kopřivnici v Kulturním domě, Obránců Míru 368/1A,742 21 Kopřivnice

Workshopy

Zažijte s námi úžasný hodinový taneční seminář pole dance v našem studiu. Přijd´te s námi okusit něco zcela jedinečného a okořenit si dopoledne. V průběhu workshopu na Vás budeme pamatovat s čerstvým ovocem a nápoji.
PS: Sebou si vezměte ručník, tričko, kraťasy, nebo legíny :-)

Termíny Workshopů

V případě zájmu o workshop nás kontaktujte na tel: +420 776 110 555 nebo +420 732 269 453.

Rozvrh kurzů - Pole dance

10:00 - 11:00 11:05 - 12:05 14:45 - 15:45 15:30 - 16:30 16:00 - 17:00 17:15 - 18:15 18:30 - 19:30
Pondělí Opičky začátečníci Přihláška Fairy Hoop Přihláška Mix Level Přihláška
Úterý Fly Yoga Děti * Přihláška Fly Yoga Děti * Přihláška Fly Yoga Dospělí * Přihláška
Středa Opičky mix Přihláška Level 1 Pole + Aerial Silks Mix Přihláška Aerial Silks Mix Přihláška
čtvrtek Fly Yoga - dospělí * Přihláška
Pátek Aerial Silks Děti ** Přihláška Opičky-pokročilí Přihláška
Sobota
Neděle Opičky začátečníci Přihláška Opičky začátečníci Přihláška Fly Yoga Dospělí Přihláška


Na lekci Fly Yoga - děti a Aerial Hoop mohou děti od 8 let.

* Fly Yoga Děti 15:45-16:45, 16:45-17:45, Fly Yoga Dospělí 18:00-19:00.

** Lekce bude probíhat v sále 2.

Detailní rozpis volných míst na kurzech naleznete v sekci "Rezervace".

Pro individuální hodiny a časy mimo rozvrh předem volejte nebo napište. Děkujeme..Ceny kurzů a workshopu


Čtvrtletní kurz (12 lekcí) 1500Kč. Permanentka slouží na jednotlivé hodiny (12 lekcí) . Všechny kurzistky se musí zaregistrovat v rezervačním systému a postupovat dle instrukcí. Veškeré zameškané hodiny lze nahrazovat jen dle rezervačního systému v rámci ostatních probíhajících kurzů. Nedostavení se na hodinu bez odhlášení se v rezervačním systému bude bez možné náhrady.

Workshop - 1.5 hodinový : 300 Kč (občerstvení zajištěno v ceně kurzu).

Volná (trénovací) hodina - 1 hodina: 90 Kč (pouze za dohledu lektora), viz. rozvrh výše po dohodě s lektorem.


Cena soukromých lekcí:
1 osoba - 500 Kč celkem
2 osoby - 800 Kč celkem
3 osoby - 1 000 Kč celkem
4 osoby - 1 200 Kč celkem
5 osob - 1 500 Kč celkem
nad 5 osob - individuální domluva.

Realizaci soukromých hodin je nutné si dohodnout předem. Neváhejte nás kontaktovat, rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům.

O termínech dalších akcí a workshopů se kontaktuje na tel: +420 732 269 453. Sledujte nás a využijte naši informační síť i na našem facebooku Circus Dance Studio Ostrava, Novy Jicin, Koprivnice.


evap

Naše kurzy

Pole dance
Slovní spojení pole dance se běžně překládá jako tanec u tyče. Ale spíše než u tyče se jedná o tanec na tyči. Pole dance je velmi zajímavé spojení akrobacie, baletu, gymnastiky, moderního a volného tance. Každá tanečnice nebo tanečník má možnost se umělecky vyjádřit svým osobitým způsobem, jelikož začít tančit na tyči může opravdu každý. U pole dance překonáváte sami sebe a hlavně gravitaci země. Pole dance se stává velmi oblíbený sportem. Zcela nahrazuje hodiny posilování ve fitness centrech. Je vhodný jak pro ženy (mimo těhotné ženy), tak pro muže všech věkových kategorií a tělesných propozic. Rovněž se doporučuje pro začínající i zkušenější sportovce, kteří chtějí zkusit něco netradičního. Pole dance Vám pomůže získat zdravé sebevědomí. Při pravidelném tréninku výrazně nabíráte sílu na základních otočkách okolo tyče, později se přidávají cviky „vzhůru nohama“. Brzy zjistíte, že pole dance se stala Vaší životní vášní a že Vám nenásilnou a zábavnou formou zpevňuje celé tělo (převážně břicho, zádové svalstvo, ramena, paže), zbavuje celulitidy a zlepšuje fyzickou kondici. Na trénink je důležité si vzít s sebou ručník, pití, popřípadě taneční piškoty (ponožky) či podkolenka na rozcvičku a zahřátí. Cvičí se v kraťasech a tričku, jelikož při většině tanečních prvků je potřeba se držet na tyči holou kůží. Nedoporučuje se mazat si tělo krémem, olejem a jinou kosmetikou 24 hod. před tréninkem z důvodu klouzání. Veškeré prstýnky, náramky a velké náušnice se sundávají před cvičením.
V našem studiu máme pole dance rozdělen na úrovně pokročilosti: dospělí level 1-6, high level (nejvyšší úroveň pokročilosti pro dospělé), masters 40+ (věk 40 let a více), mix level (pro všechny úrovně pokročilosti dospělí), opičky (dětské lekce). fotogalerii.Pole dance pro děti
Lekce pole dance přizpůsobená dětem.

hoop


Pole fitness
Aerobní a posilovací cvičení za pomocí tyče. Procvičí se celé tělo se zaměřením na hluboký stabilizační systém, zlepšení tělesné kondice a získání funkční síly. Skvělý doplněk k pole dance i k jiným sportům.


Pole spinning
Akrobatické triky a kombinace za pomocí rotační tyče.


Pole choreography
Výuka krátké taneční choreografie na hudbu za pomocí tyče. Učí se hlavně floorwork a propojování jednodušších tanečních kombinací na tyči.


Aerial hoop
Aerial Hoop neboli závěsný kruh je tak trochu uměním, sportem, tancem, akrobacií a zábavou dohromady. Vyzkoušíte si tento sexy sport a nebudete chtít přestat. Lekce jsou určeny pro naprosté nováčky. Na začátku se rozcvičíme choreografií na zemi, zaposilujeme, protáhneme a poté se budeme učit prvky v kruhu.

hoop


Aerial silks
Aerial silk neboli závěsná akrobacie na šálách je kombinací sportu i tance. Jedná se o novocirkusový umělecký tanec jednoho nebo více tanečníků, ve kterém se kombinují flexibilní i silové prvky na šálách. Účelem tohoto pohybu je mimo jiné posílit střed a horní polovinu těla. Naučíte se rozmanité techniky lezení, pohyby na šále, základní prvky na uzlu, zámky na nohy, šplh, základní figury a choreografie. Součástí lekce je také posilování a protahování. Po získání potřebné síly se naučíte kombinace a prvky ve výšce.

hoop


AY Fly training®
AY Fly Training® je kardiovaskulární cvičení s jednoduchým průběhem, vzrušující pro mozek i tělo. Efektivně zapojuje všechny svalové skupiny. Umožňuje pohyb v 3D prostoru v neuvěřitelných pozicích a tvarech, ve stavu beztíže, pomocí speciální houpací sítě – vyrobené z tkaniny, která je testována na nosnost až 500 kg a pomocí speciální vysoce kvalitní konstrukce a spojovacího materiálu ukotvena ke stropu. Více na stránkách www.mb-fly.com.

hoop


Flexi
Flexi strečink je speciální způsob pomalé pohybové aktivity, jež slouží k protahování svalů (stretch = natáhnout, natahovat). Zároveň zvětšuje kloubní pohyblivost a slouží též k odstraňování jak svalového, tak psychického napětí. Úkolem strečinku je optimálně protáhnout svaly a rozvíjet kloubní pohyblivost bez vedlejších nepříznivých účinků, snížit svalové napětí po pohybové činnosti a udržet svaly v pružnosti.

hoop


Acro yoga
AcroYoga, Akrobatická jóga neboli také partnerská jóga je cvičení, které kombinuje techniku klasických jógových prvků a práce s „druhým“ tělem převzatou z thajské masáže. Vede k lepšímu uvědomění a prožití jógových pozic, které děláme za pomocí partnera anebo současně oba najednou.

Acro